Firemní identita s e-shopom

„logo + identita + e-shop“

Balíček obsahuje kvalitní a kompletní tvorbu loga a vytvoření a nastavení firemní identity s více stranovým PDF manuálem, + vytvoření kompletního e-shopu.

„Balíček obsahuje:“

TVORBA LOGA

NASTAVENÍ FIREMNÍHO DESIGNU

VYTVOŘENÍ E-SHOPU

Firemní identita

tvorba loga – podívat více
tvorba firemní identity – podívat více
tvorba e-shopu- podívat více

23  900 Kč

Balíček obsahuje:

Jak probíhá spolupráce?
      s instruktážním videem
  1. V prvním kroku vyplníte formulář, kde jsou otázky týkající se Vašeho podnikání.
  2. Úhrada zálohové FA ve výši 5000 Kč. Po dokončení projektu se vystavuje ostrá faktura s doplatkem a po její úhradě posíláme všechny podklady. Ppři plné platbě předem poskytuji slevu – 1 200 Kč.
  3. Pustím se do tvorby loga. Dostanete 3 návrhy loga, které můžete upravovat tolikrát, kolikrát to bude zapotřebí. Případně vytvořím nové další návrhy. Cena se nenavršuje.
  4. Po dosažení finální verzi loga se nastaví design firemní identity (vizitky, hlavičkový papír, definované barvy, fonty, používání v praxi a pod …). Opět je zde prostor pro úpravy.
  5. Vytvoří se e-shop. Navrhnu úvodní stránku a vy to můžete připomínkovat. Budeme to společně konzultovat a já budu nastavovat vše tak, abyste byli na 100% spokojený.
  6. Po dosažení finálního designu e-shopu se posílají všechny podklady loga + logo manuál, podklady identity + dizajn manuál firemní identity + login k e-shopu s s instruktážním videem.
Co obsahuje tvorba loga

Při tvorbě loga vytvoříme 3 návrhy loga, které posílám na hodnocení. Návrhy se mohou editovat tolikrát, kolik to bude nutné, případně se mohou generovat nové návrhy loga, bez navyšování ceny. Logo je předáváno v otevřených vektorových souborech Ai, Eps, Pdf, v barvách RGB (internetové využití), CMYK (tiskové využití), PANTONE (tiskové využití). Součástí je i logo manuál, kde jsou zapsány všechny údaje loga.

Viz ukázkové PDF

Co obsahuje firemní identita

Firemní identita je nastavení jednotného designu firmy. Nastavíme barvy, font a prvky, které jsou nosným pilířem firemní identity. Cela identita bude zobrazena na více reklamních předmětech. Navíc získáte i grafické zpracování vizitek a hlavičkového papír. Ve výsledném manuály je zapsáno kompletní shrnutí identity.

Viz ukázkové PDF.

 

Co obsahuje e-shop

Kompletní stránka: Náš balíček je počítán na jednoduchou kompletní webstránku, která standardně obsahuje Kategorie (Domov, O nás, Služby, Galerie, Kontakt apod ..) a také podstránky, kontaktní formuláře, galerie, nastavení designu na míru a vytvoření admin. přístupu s instruktážním videem.

Viz vše o stránkách.