FIREMNÍ IDENTITA S WEBOVOU STRÁNKOU

„LOGO + IDENTITA + WEBOVÁ STRÁNKA“

 

Balíček obsahuje kvalitní a kompletní tvorbu loga, vytvoření a nastavení firemní identity s vícestranným PDF manuálem + vytvoření kompletní jednoduché webové stránky.

„Balíček obsahuje:“

1. TVORBA LOGA

2. NASTAVENÍ FIREMNÍHO DESIGNU

3. VYTVOŘENÍ WEB STRÁNKY

Firemní identita

tvorba loga – podívat více
tvorba firemní identity – podívat více
tvorba webstránky – podívat více

23  900 Kč

Balíček obsahuje:

Jak probíhá spolupráce?
  1. V prvním kroku vyplníte formulář, jehož součástí jsou otázky týkající se Vašeho podnikání.
  2. Úhrada zálohové faktury ve výši 5000 Kč. Po dokončení projektu se vystavuje ostrá faktura s doplatkem a po její úhradě posíláme všechny podklady. V případě úhrady celé částky předem poskytujeme slevu 1 200 Kč.
  3. Pouštíme se do tvorby loga. Dostanete 3 návrhy loga, kterélze upravovat tolikrát, kolikrát to bude potřeba, případně vytvoříme další návrhy. Cena se nenavyšuje.
  4. Po dosažení finální verze loga se nastaví design firemní identity (vizitky, hlavičkový papír, definované barvy, fonty, používání v praxi a pod.). Opět je zde prostor pro úpravy.
  5. Vytvoří se webová stránka. Navrhnu úvodní stránku webu a vy to můžete připomínkovat. Budeme to společně konzultovat a já budu nastavovat vše tak, abyste byli na 100% spokojený.
  6. Po dosažení finálního designu webové stránky se posílají všechny podklady loga + logo manuál, podklady identity + design manuál firemní identity + přihlasení k webové stránce + instruktážní video
Co obsahuje tvorba loga
Při tvorbě loga vytvoříme 3 návrhy loga, které zasíláme ke zhodnocení. Návrhy se mohou editovat tolikrát, kolikrát to bude nutné, případně se mohou generovat nové návrhy loga, a to bez navyšování ceny. Logo odevzdáváme v otevřených vektorových souborech AI, EPS, PDF, v barvách RGB (internetové využití), CMYK (tiskové využití), PANTONE (tiskové využití). Součástí je i logomanuál, kde jsou uvedené všechny údaje loga.
Viz ukázkové PDF
Co obsahuje firemní identita

Firemní identita je nastavení jednotného designu firmy. Nastavíme barvy, font a prvky, které jsou nosným pilířem firemní identity. Cela identita bude zobrazena na více reklamních předmětech. Navíc získáte i grafické zpracování vizitek a hlavičkového papír. Ve výsledném manuály je zapsáno kompletní shrnutí identity.

Více o identitě

Viz ukázkové PDF.

 

Co obsahuje webstránka

Kompletní stránka: Náš balíček zahrnuje kompletní jednoduchou webovou stránku, která standardně obsahuje kategorie (Domov, O nás, Služby, Galerie, Kontakt apod.) a také podstránky, kontaktní formuláře, galerie, nastavení designu na míru a vytvoření admin. přístupu s instruktážním videem.

Viz vše o stránkách.