Tvorba loga s firemní identitou

„logo + identita“

Balíček obsahuje kvalitní a kompletní tvorbu loga a vytvoření i nastavení firemní identity s vícestranným PDF manuálem.

„Balíček obsahuje:“

1. TVORBA LOGA

2. NASTAVENÍ FIREMNÍHO DESIGNU

Firemní identita

Tvorba loga – Více informací
Tvorba firemní identity – Více informací

12 480 Kč

Balíček obsahuje:

Jak probíhá spolupráce?
  1. V prvním kroku vyplníte formulář, jehož součástí jsou otázky týkající se Vašeho podnikání.
  2. Úhrada zálohové faktury ve výši 5000 Kč. Po dokončení projektu se vystavuje ostrá faktura s doplatkem a po její úhradě posíláme všechny podklady. V případě úhrady celé částky předem poskytujeme slevu 1 200 Kč.
  3. Pouštíme se do tvorby loga. Dostanete 3 návrhy loga, kterélze upravovat tolikrát, kolikrát to bude potřeba, případně vytvoříme další návrhy. Cena se nenavyšuje.
  4. Po dosažení finální verze loga se nastaví design firemní identity (vizitky, hlavičkový papír, definované barvy, fonty, používání v praxi a pod.). Opět je zde prostor pro úpravy.
  5. Po dosažení finálního designu loga a identity zasíláme všechny podklady loga + logo manuál, podklady identity + design manuál firemní identity.
Co obsahuje tvorba loga

Při tvorbě loga vytvoříme 3 návrhy loga, které zasíláme ke zhodnocení. Návrhy se mohou editovat tolikrát, kolikrát to bude nutné, případně se mohou generovat nové návrhy loga, a to bez navyšování ceny. Logo odevzdáváme v otevřených vektorových souborech AI, EPS, PDF, v barvách RGB (internetové využití), CMYK (tiskové využití), PANTONE (tiskové využití). Součástí je i logomanuál, kde jsou uvedené všechny údaje loga.

Viz ukázkové PDF

Co obsahuje firemní identita

Firemní identita je nastavení jednotného designu firmy. Nastavíme barvy, font a prvky, které jsou nosným pilířem firemní identity. Celá identita bude zobrazena na více reklamních předmětech. Navíc získáte i grafické zpracování vizitek a hlavičkového papíru. Ve výsledném manuálu je zaznamenáno kompletní shrnutí identity.

Více o identitě

Viz ukázkové PDF.